Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Gość napisał:
Nie możesz mnie obedrzeć ze skóry bo jestem córką księdza !
miłość jest ślepa strzały Kupidym wysyła nie zawsze tam gdzie byśmy chcieli.! czy to ksiądz czy poseł powinien o swoja reputację dbać, skoro nas wierzących czy społeczeństwo reprezentuje, Basta !!! a kto na tych pokrętnych machinacjach wychodzi najgorzej ? owoce - dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to przeżyłam przecierpiałam, obecnie jestem gotowa nawet powiedzieć który z księży jest moim ojcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja to przeżyłam przecierpiałam, obecnie jestem gotowa nawet powiedzieć który z księży jest moim ojcem.
Powiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojcze wielebny nie bądź taki ciekawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja to przeżyłam przecierpiałam, obecnie jestem gotowa nawet powiedzieć który z księży jest moim ojcem.
Nie mów !!! Ogloś konkurs. Kto zgadnie ten otrzyma od ciebie nagrodę. Dawaj ! Czekamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę mieć finansowe zapewnienie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Muszę mieć finansowe zapewnienie !
To ustal że kto zgadnie to bedzie mógl ciebie bzykać raz w tygodniu, po sumie . Pasuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają .... napiszę tak : NIE MA TAKIEJ PRZYCZYNY NA ŚWIECIE BY ODBIERAĆ SOBIE ŻYCIE on je odebrał nie tylko sobie. Przekreślił jeswojej rodzinie, dziecku jak również żonie. On - ten człowiek- zawsze będzie postrzegany za dobrego człowieka mimo swoich wad jakie na pewno posiadał za życia ale teraz nie ma go tu na ziemi a oni pozostali. Przestańcie się pastwić nad tymi ludźmi. To nie wam przyjdzie się brać teraz z życiem za barki tylko tej kobiecie i dziecku.....Każdemu z nas dobrze jest oceniać innych ale jakie mamy do tego prawo chrześcijańskie? Żadne nie ma żadnego prawa by targnąć się z buciorami w cudze życie a tym bardziej w takiej sytuacji ........ Bardzo Pani współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne napisał:
ręce opadają .... napiszę tak : NIE MA TAKIEJ PRZYCZYNY NA ŚWIECIE BY ODBIERAĆ SOBIE ŻYCIE on je odebrał nie tylko sobie. Przekreślił jeswojej rodzinie, dziecku jak również żonie. On - ten człowiek- zawsze będzie postrzegany za dobrego człowieka mimo swoich wad jakie na pewno posiadał za życia ale teraz nie ma go tu na ziemi a oni pozostali. Przestańcie się pastwić nad tymi ludźmi. To nie wam przyjdzie się brać teraz z życiem za barki tylko tej kobiecie i dziecku.....Każdemu z nas dobrze jest oceniać innych ale jakie mamy do tego prawo chrześcijańskie? Żadne nie ma żadnego prawa by targnąć się z buciorami w cudze życie a tym bardziej w takiej sytuacji ........ Bardzo Pani współczuję
Nie bardzo rozumiem o co tobie chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(straszne @ 11.03.2010, 21:08:55) * ręce opadają .... napiszę tak : NIE MA TAKIEJ PRZYCZYNY NA ŚWIECIE BY ODBIERAĆ SOBIE ŻYCIE on je odebrał nie tylko sobie. Przekreślił jeswojej rodzinie, dziecku jak również żonie. On - ten człowiek- zawsze będzie postrzegany za dobrego człowieka mimo swoich wad jakie na pewno posiadał za życia ale teraz nie ma go tu na ziemi a oni pozostali. Przestańcie się pastwić nad tymi ludźmi. To nie wam przyjdzie się brać teraz z życiem za barki tylko tej kobiecie i dziecku.....Każdemu z nas dobrze jest oceniać innych ale jakie mamy do tego prawo chrześcijańskie? Żadne nie ma żadnego prawa by targnąć się z buciorami w cudze życie a tym bardziej w takiej sytuacji ........ Bardzo Pani współczuję Nie bardzo rozumiem o co tobie chodzi... nie bardzo wiem o co tobie chodzi !!! za kim ty jesteś w końcu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(straszne @ 11.03.2010, 21:08:55) * ręce opadają .... napiszę tak : NIE MA TAKIEJ PRZYCZYNY NA ŚWIECIE BY ODBIERAĆ SOBIE ŻYCIE on je odebrał nie tylko sobie. Przekreślił jeswojej rodzinie, dziecku jak również żonie. On - ten człowiek- zawsze będzie postrzegany za dobrego człowieka mimo swoich wad jakie na pewno posiadał za życia ale teraz nie ma go tu na ziemi a oni pozostali. Przestańcie się pastwić nad tymi ludźmi. To nie wam przyjdzie się brać teraz z życiem za barki tylko tej kobiecie i dziecku.....Każdemu z nas dobrze jest oceniać innych ale jakie mamy do tego prawo chrześcijańskie? Żadne nie ma żadnego prawa by targnąć się z buciorami w cudze życie a tym bardziej w takiej sytuacji ........ Bardzo Pani współczuję Nie bardzo rozumiem o co tobie chodzi... nie bardzo wiem o co tobie chodzi !!! za kim ty jesteś w końcu !
Ja to jestem za tym żeby ta córka ksiedza ogłosila konkurs i zebyśmy zgadywali KTO, który ksiondz jest jej ojcem ? a ona w nagrode pozwoli laureatowi bzykać ja w każda niedziele po sumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Ja to jestem za tym żeby ta córka ksiedza ogłosila konkurs i zebyśmy zgadywali KTO, który ksiondz jest jej ojcem ? a ona w nagrode pozwoli laureatowi bzykać ja w każda niedziele po sumie.
Jestem za tym bzykaniem, zasady konkursu w przemyśleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze "Fakty i Mity" strona 7, artykuł o pasterzu (pastuchu ?) z Malowej Góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzę, że sam na to zasłużył i nie ma co się dziwić forumowiczom, że tak widzą księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem za tym bzykaniem, zasady konkursu w przemyśleniu
HAM DO SPODU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby nie moher
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aby nie moher
Wole być moherem niż bolszewicką shmatą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepota do spodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Wole być moherem niż bolszewicką shmatą !
Jest czarna szmata bolszewicka może była nie do zdarcia szmata ............ ale czy jest mocherowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......."Kobietki kochane, anioły moje piękne. Po co sobie skakać do gardeł. Kochajcie się z kim chcecie jak chcecie i kiedy chcecie. Baczcie tylko na to że jeśli już rozkładacie nogi przed czarnym to żebyście ani sobie (przede wszystkim) ani jemu (jeśli facet ulega chwilowej słabości (sic!) ), nie spieprzyły życia. Pozdrawiam wszystkie panie......." wpis 3.03.2010, Najgorsze jest to,że Kościół ukrywa wszystkie łajdactwa księży,potępia tylko biednego parafianina a nawet piekłem straszy.Piekło jeśli istnieje ,będzie wypełnione samymi duchownymi,dla wiernych już miejsca zabraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...